Компанія Tesla випустила нову версію своєї домашньої сонячної системи, повідомляє ITC.ua. Новинка під назвою X-Large має генеруючу потужність 15,2 кВт і підходить для будинків площею понад 4000 квадратних футів (371,6 квадратних метрів).

Нова система забезпечує приріст потужності відразу на 33% в порівнянні з попередньою найбільш потужною версією (11,4 кВт). Користувачам також пропонуються модифікації потужністю 3,8 і 7,6 кВт.

Версія X-Large передбачає використання великого масиву сонячних панелей для даху. В даному випадку використовуються традиційні сонячні панелі, а не «сонячна черепиця». Така система здатна генерувати 58-77 кВт*год електроенергії щодня, що має забезпечувати потреби досить великих домогосподарств. Вона найбільш повно зможе задовольняти потреби в енергії тих користувачів, щомісячні рахунки за електроенергію у яких становлять $ 340- $ 460. При цьому ціна системи X-Large становить близько $ 30 тис. ($ 27365 з урахуванням знижки). Система також пропонується на умовах нової «сонячної підписки» за ціною $ 195 на місяць.