На футбольному стадіоні в Амстердамі (Johan Cruijff ArenA) встановили систему накопичення енергії потужністю 3 МВт з 148 комплектів батарей, що використовувалися в електромобілях Nissan Leaf.

Для роботи "в парі" з системою накопичення енергії була введена в експлуатацію фотоелектрична сонячна електростанція на 1 МВт.
На парковці арени були встановлені 15 двонаправлених зарядних станцій, що дозволяють задіяти акумулятори електромобілів для роботи стадіонної енергетичної системи (концепція «електромобіль-мережа» — Vehicle to grid або V2G).
За згодою власників транспортні засоби не тільки заряджаються, але й можуть віддавати електроенергію у загальну мережу за допомогою інтелектуального з'єднання.
Таким чином, стадіон буде перетворений на свого роду "енергетичний центр "(Energy Hub), який може накопичувати електроенергію з відновлюваних джерел енергії, а батареї транспортних засобів додатково допоможуть оптимізувати енергопостачання арени, знизити споживання електроенергії, що купується в мережі.