Німецький стартап Sinn Power розробив модульну морську платформу, здатну генерувати відновлювану енергію з хвиль, вітру та сонця. 

 Починаючи з цього літа, стартап сподівається запропонувати виробникам сонячних панелей можливість протестувати та продемонструвати фотоелектричні модулі на плавучій платформі біля грецького узбережжя.

Перетворення енергії з хвиль (WEC) - це не новітня технологія, адже розробки постійно відбуваються в цій галузі. Однак, що ж робить цю платформу унікальною? Те, що вона розроблена таким чином, щоб бути модульною й надзвичайно простою для підключення та збільшення потужності, тому можлива безліч різноманітних комбінацій.

Плаваюча океанська платформа збирає енергію вітру, сонця і хвиль ...

Кожен плаваючий блок або модуль складається з чотирьох інтегрованих хвильових перетворювачів енергії. Для регіонів із низьким потенціалом хвильової енергії блок також може бути обладнаний масивом фотоелектричних модулей потужністю 20 КВт. За таким принципом можуть бути обладнані до чотирьох невеликих вітрових турбін потужністю 6 кВт, і, зрештою, можлива комбінація всіх трьох, за умови оптимального використання енергії природи. Sinn Power заявляє, що немає обмежень у кількості підключених модулей

https://www.forbes.com/sites/scottsnowden/