На території Присиваської об’єднаної територіальної громади, що розташована у Херсонській області, будують вітроелектростанцію потужністю 250МВт.

 ВЕС стане найбільшою у регіоні, передає suspilne

На узбережжі озера Сиваш на замовлення норвезької компанії NBT будується  вітроелектростанція, генеральний підрядник - китайська компанія Об'єкт вже зведено на 50%: нині вже є 30 вітряків, а загалом буде встановлено 64 вітрогенератори висотою по 120 метрів кожен.

Передбачається, що вітроелектростанція щорічно забезпечуватиме енергопотреби близько 100 тисяч домогосподарств Херсонської області.

Обладнання - це 16  американських машин ЮСВ-100, турбіни і щогли, генератори і лопасті яких були вироблені «Південмашем» за американською ліцензією.  Також є обладнання і норвезького виробництва.

У вітроенергетичний проект інвестують 460 млн євро.

На Херсонщині в Чаплинському районі зводиться вітроелектростанція - набільша в регіоні

"Це найбільше будівництво в Україні на даний час, - каже голова Присиваської ОТГ Сергій Кліщевський. – Проект реалізує зареєстрована у нас «Сивашенергопром» - компанія, яка сплачує податки, працевлаштовує місцевих жителів».

Наразі у Скадовському, Каланчацькому та Чаплинському районах Херсонщини працюють 7 вітроелектростанцій загальною потужністю 337 МВт.

На Херсонщині в Чаплинському районі зводиться вітроелектростанція - набільша в регіоні