Компанії, які зацікавлені у зменшенні шкідливих викидів в атмосферу, зможуть купувати «зелену» електроенергію у українських виробників напряму

 Це дозволить компаніям виготовляти продукцію чи надавати послуги з використанням лише екологічно-чистого струму, пише znaj.ua.

«Незабаром екологічно чисту електроенергію – згенеровану з відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) – можна буде придбати за прямими договорами. Зміни в українському законодавстві зробили «зелену» електроенергію доступною до купівлі споживачами та наблизили нас до прогресивних енергетичних ринків», - зазначається в повідомленні держпідприємства «Гарантований покупець».

Закон № 810-ІХ, який набрав чинності 1 серпня, надав ДП «Гарантований покупець» довгоочікувану можливість продавати «зелену» електроенергію за двосторонніми договорами на електронних аукціонах.

Зацікавленість великих корпорацій, а подекуди середнього та малого бізнесу відновлюваною електроенергією – це всесвітній тренд. Таким чином бізнес може продемонструвати свою залученість до вирішення соціальних та екологічних проблем. Відповідний внесок в сталий розвиток суспільства не тільки покращує його імідж, а й посилює конкурентні переваги.

Зараз «Гарантований покупець» активно готується до оголошення дебютного аукціону з продажу «зеленої» електроенергії та розраховує на високу зацікавленість з боку покупців.