Компанія Baofeng будує сонячний парк потужністю 1 ГВт, в якому розміщується плантація ягід годжі. Проект реалізують на східному березі річки Хуанхе в китайській провінції Нінся. На сьогодні близько 640 МВт сонячних потужностей вже підключено до мережі,

У цьому гігантському проекті поєднується генерація фотоелектричної енергії з виробництвом ягід годжі, які є компонентом традиційної китайської, корейської, в’єтнамської та японської медицини.

Представник китайського виробника інверторів Huawei, який постачає продукцію для цього проекту, повідомив, що Baofeng розпочала управління 107 квадратними кілометрами опустеленої землі в 2014 році та спочатку посадила люцерну для поліпшення якості ґрунту. Потім багаторічну квітучу рослину видалили, щоб забезпечити будівництво сонячних установок, і після її завершення під панелі висаджували ягоди годжі.

«Екосистема в цьому регіоні покращилася, значно зросла кількість дрібних диких тварин, таких як горобці, зайці та фазани», – додав представник Huawei. Покриття рослинності зросло на 85%, одночасно значно покращивши регіональний клімат. На плантації використовують крапельне зрошення, оскільки в цій місцевості дуже мало опадів.Панелі були встановлені на висоті 2,9 м, що не тільки відкриває достатньо місця для вирощування ягід годжі, але також забезпечує оптимальну роботу та технічне обслуговування, повідомляє PV-magazine.