При будівництві нових приватних будинків або при переобладнанні старих розглядають можливість переходу на електроопалення.

Таке рішення має ряд суттєвих переваг:
1. Системи електричного опалення легко автоматизуються і за допомогою електронного управління можна точно регулювати потужність обігріву, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру в приміщенні та не допускати перевитрат енергії.
2. Обладнання для електричного опалення більш просте, надійне та зручне у порівнянні з газовими і твердопаливними котлами, немає складної системи труб та радіаторів.
3. Електроопалення не завдає клопоту користувачу – воно працює безшумно і не потребує нагляду за режимом роботи.

Мінусів у електрообігріву всього два – це потреба у підключенні до електричних мереж достатньої потужності та висока ціна на електроенергію.Тим не менш, є спосіб, у який можна усунути обидва недоліки і замість громіздких систем на основі газових або твердопаливних котлів, труб та радіаторів отримати ефективне та економічне електроопалення.

Для цього потрібно почати її виробляти.
Будівництво та підключення за зеленим тарифом дахової сонячної електростанції дає можливістьвикористовувати  енергію сонця щоб отримати кошти для опалення в взимку за допомогою простої та ефективної системи електроопалення.Це дозволяє отримати комплексне інвестиційне рішення для приватного будинку, якеокуповує себе приблизно від 3 до 5 років.В такому домогосподарстві ті кошти, які будуть надходити на рахунок від постачання електроенергії за зеленим тарифом, дозволять не тільки перекрити поточні витрати на палення будинку але й повернути початкові інвестиції.