Оптимальним рішенням для організації вуличного освітлення є використання автономних світильників на сонячній енергії.

Їх установка не вимагає ні підключення до електромережі, ні оформлення дозволів. Ви самі вибираєте потрібно місце і просто вмонтовуєте сонячний світильник на будь-яку відповідну опору - стовп, стіну будівлі, паркан або навіть дерево!

Електроживлення світильника забезпечує автономна сонячна станція, що складається з 330-ватного фотомодуля, акумулятора і контролера заряду.

Незалежне кріплення дозволяє домогтися максимальної продуктивності фотомодуля – зорієнтувати його максимально на південь, і легко змінювати кут нахилу в залежності від пори року.

Дві акумуляторні батареї 12В, 55Аг забезпечують мінімум 10 годин (а за нормальних умов – більше 20 годин) роботи світильника в нічний час. Спеціальний контролер, який керує як зарядкою батареї, так і роботою ліхтаря, підтримує декілька режимів роботи:автоматичне включення і виключення в залежності від освітленості; безперервну роботу протягом всієї ночі;роботу в певні проміжки часу – відключення через кілька годин після заходу і включення за кілька годин перед сходом.

Батарея і контролер зберігаються в міцному антивандальному боксі, виготовленому зі сталі товщиною 2 мм і забезпеченим сувальдним замком. Бокс також має незалежне кріплення на опору, так що його можна встановити на будь-якій висоті, або всередині будівлі.

 

Screenshot 2020 07 27