Вартість автономної станції

Автономна станція 5 кВт 2 АКБ 100 Ah

$
3850

Автономна станція 3 кВт 2 АКБ 100 Ah

$
2850

Автономна станція 7 кВт 2 АКБ 100 Ah

$
5500

Автономна станція 9 кВт 3 фази 4 АКБ 100 A

$
11000

Сонячна енергія відноситься до поновлюваних джерел енергії і має значний потенціал для використання. Вона використовується як для виробництва тепла, так і для електроенергії. Популярність виробництва електроенергії сонячними електростанціями зростає з року в рік і практикується в усьому світі.

Що з себе являє автономний вид сонячної електростанції

Сонячні електростанції можуть використовуватися як додаткові джерела живлення, які працюють спільно з зовнішніми мережами електропостачання або повністю самостійно. Головна відмінність автономної сонячної системи від гібридної і мережевий – це її автономна робота. Генерируемая електроенергія тут зберігається в акумуляторних батареях для подальшого споживання, що виключає споживання електрики з зовнішньої мережі.

Таким чином автономна сонячна електростанція – це відмінна можливість виробництва електроенергії без використання електромережі. Стабільна і безперебійна подача харчування підійде для віддалених об’єктів, що не мають можливості підключення до мережі, таких як: локальні споживачі, виробничі підприємства, комерційні будівлі, готелі, котеджі, АЗС і т.п.

Принцип роботи автономної сонячної електростанції

Принцип роботи автономної сонячної системи заснований на прямому перетворенні енергії сонячного випромінювання безпосередньо в електроенергію. Автономна електростанція – оптимальне рішення для отримання балансу енергії, відповідного місцевим потребам. Використання автономної системи – хороший спосіб поліпшити енергетичний баланс при мінімальних інвестиціях.

Автономна сонячна електростанція – це надійне джерело отримання електроенергії без шкоди для навколишнього середовища. Будьте енергонезалежною, покращуйте екологію і економте природні ресурси разом з NEW LINE ENERGY.