У сучасному світі постійно зростаючих потреб і цін на енергію, а також нестабільної політичної обстановки, багато природні ресурси залишаються невикористаними. Одним з таких вважається Сонце.

Сонячна енергія – це без перебільшень майбутнє електроенергії. Вона являє собою чистий, стійкий джерело виробництва енергії. Така система може бути реалізована практично в будь-якому місці з адекватними погодними умовами, без забруднення або небезпеки для навколишнього середовища. Команда NEW LINE ENERGY виступає за використання альтернативних методів і раді допомогти у виборі і установці будь-яких видів сонячних систем.

Чому варто вибрати NEW LINE ENERGY

Установка сонячних систем – це складний процес, необхідний втручання професіоналів, які давно працюють у цій сфері. Наші досвідчені фахівці більше 5 років обслуговують клієнтів по всій Україні. Ми за надійність, простоту використання і ефективність.

Крім електромонтажних робіт мережевих, гібридних і автономних сонячних систем, ми пропонуємо також широкий спектр послуг:

  • монтаж і установку сонячних батарей і електростанцій;
  • установку теплових насосів;
  • допомога у виборі і установку всесезонних і термосифонних геліотермальних систем;
  • докладні консультації фахівців з будь-яких виникаючих питань, а також первинна консультація перед установкою системи;
  • наші послуги задокументовані через договір і мають всі необхідні гарантії якості та подальшого обслуговування.

Запам’ятайте, що надійний установник повинен перевіряти вашу систему кожні 4-6 років. Грамотна компанія по монтажу також обов’язково інформує про конкретні вимоги обслуговування вашої сонячної системи.

Почніть використовувати сонячну енергію, щоб знизити або уникнути витрати на газ, нафту або електрику, велика частина яких виробляється вугільними електростанціями. Вартість установки сонячних систем опалення окупається за рахунок економії оплат комунальних послуг протягом декількох років.

Довіряючи електромонтажні роботи нашої компанії, ви отримуєте якісне і доступне рішення для вашого будинку. Не відкладайте установку сонячних електростанцій. NEW LINE ENERGY працює на результат і допоможе вам стати енергонезалежною і зберегти природу.