Використання сонячних батарей – це не тільки економія, але і збереження природи. Коли ви використовуєте сонячні електростанції для виробництва електроенергії, в атмосферу не потрапляють викиди парникових газів. Саме сонячні електростанції – найважливіший джерело енергії на шляху до виробництва чистої енергії.

Гібридна сонячна електростанція: яка вона

Гібридні сонячні системи схожі з мережевими сонячними електростанціями по ряду здійсненних функцій. Ось тільки гібридні використовують батареї зберігання енергії для її подальшого використання.

Така здатність накопичення енергії дозволяє більшості гібридних систем працювати в якості резервного джерела живлення. Це дуже зручно під час відключення електроенергії, так як гібридна система в такі моменти починає працювати подібно джерела безперебійного живлення.

З технічної частини гібридна система відноситься до джерел двох поколінь, тобто до сонця і вітру. Однак тут важливо відзначити той факт, що гібридні сонячні електростанції відносяться до сонячних і акумуляторним батареям, які, на відміну від автономних електростанцій, в будь-якому випадку підключаються до електромережі.

Принцип роботи гібридної сонячної системи

Гібридна сонячна електростанція – це буквально “2 в 1”. Вона найбільш економічна і використовує батарею, яка містить як інвертор сонячної енергії, так і інвертор батареї. Гібридна сонячна система з іонним в поєднанні з простим керуванням представляє собою повноцінний пакет для вашого комфорту. Термін служби залежить від потужності гібридного інвертора. В цілому, термін служби системи складає 8-15 років.

Головні переваги гібридних сонячних електростанцій

Команда NEW LINE ENERGY зібрали для вас цілий ряд плюсів, щоб ви більше не сумнівалися в придбанні сонячної системи.

  • Найкраще в гібридних сонячних системах – це те, що вони зберігають сонячну енергію і дозволяють вам економити;
  • З гібридною системою стало можливим використання сонячної енергії в години пік;
  • Електростанцію можна використовувати для розширеного управління енергоспоживанням;
  • Гібридна сонячна електростанція забезпечує вашу енергетичну незалежність.

Знизити енергоспоживання від мережі можливо з NEW LINE ENERGY. Обирайте зручну електростанцію для свого будинку і отримуйте комплексні рішення від нашої команди в найкоротші терміни.