Вартість мережевих станцій

Мережева станція 10 кВт

$
7800

Мережева станція 20 кВт

$
13700

Мережева станція 30 кВт

$
19300

З швидким розвитком технологій в області сонячної енергії, все більше і більше людей починають встановлювати сонячні енергетичні системи. З кількох типів різних систем, встановлених по всьому світу, найбільш популярними залишаються мережеві сонячні електростанції.

Що таке сонячна енергія в мережі

Мережева сонячна енергетична система простими словами – це виробництво електроенергії, яка спрямована в мережу, звідки вона використовується для роботи різних приладів.

Як працює мережева сонячна електросистема

Розташування сонячних модулів поглинає сонячне світло і перетворює їх в електрику. Генерований струм тут – це постійний струм. Потім сонячний інвертор перетворює постійний струм в змінний, тим самим забезпечуючи харчування електричних елементів. Це електрику далі направляється в мережу, де воно подається для повсякденного використання.

Чому мережеві сонячні системи – це так зручно

Сонячна електростанція або фотоелектрична енергетична система – це сонячна фотоелектрична електростанція, що виробляє електроенергію, яка підключається до комунальної електромережі. Це дозволяє значно знизити рахунок за електроенергію, забезпечуючи харчування домашніх навантажень паралельно з мережею. Хіба економія – це не значний плюс на користь фотоелектричної системи?

У мережній системі немає сховищ, і електроенергія, що виробляється системою, використовується споживачами напряму. Внутрішньомережеві система також дає можливість подавати надлишки електроенергії в основну електричну мережу.

Суть мережевий сонячної електростанції в тому, що вона підключена до мережі і виробляє енергію, відповідно до ваших потреб. Таким чином, система працює, немов акумулятор. Якщо проводиться більше енергії, ніж споживається, то зайва енергія тут же прямує в мережу.

Така прив’язка до мережі вигідна, тому що вам не потрібно купувати дорогу систему резервного живлення від батарей, щоб зберігати надлишки енергії.

Мережева сонячна електростанція також проста в установці і обслуговуванні, так як має найменшу кількість деталей.

Наша команда пропонує широкий вибір мережевих сонячних електростанцій, які забезпечать вам надійність використання і енергонезалежність. Зберігайте електроенергію навіть у дощові дні разом з компанією NEW LINE ENERGY.

Заробляйте на електроенергії

Дізнайтеся докладніше про зелений тариф прямо зараз