Вартість теплових насосів

Тепловий насос Спліт 16 кВт ГВС + опалення + охолодження

$
10260

Тепловий насос Моно 21 кВт ГВС + опалення

$
9000

Тепловий насос Моно 15 кВт ГВС + опалення

$
7500

Тепловий насос Спліт 10 кВт ГВС + опалення + охолодження

$
9500

Опалення та охолодження робочих місць і будинків – важлива частина нашого життя. Однак вплив спалювання викопного палива стає величезною проблемою, потенційно загрозливою екології. У 21 столітті набирає популярність ціла індустрія використання альтернативних способів, які нешкідливі для природи. Один з таких ефективних методів – це тепловий насос.

Тепловий насос: що це таке

Теплові насоси виступають частиною системи охолодження і обігріву необхідного простору. Тепловий насос простими словами – це пристрій, який може забезпечувати обігрів, охолодження і гарячу воду для житлових, комерційних і промислових будівель.

Будь-яка установка з тепловим насосом забезпечує паралельне опалення та охолодження. Залежно від того, яка послуга використовується переважно, машина називається тепловим насосом, або охолоджуючої машиною.

Теплові насоси перетворюють енергію повітря, землі і води в корисне тепло. Це перетворення здійснюється через цикл холодоагенту.

З чого складається тепловий насос

У теплового насоса є два основних компоненти:

Внутрішній блок, який відповідає за обробку повітря;
Зовнішній блок – виконує функцію, аналогічну кондиціонеру. Він включає в себе необхідний компресор з тим самим холодоагентом, що дає можливість поглинати і відводити тепло між двома функціонуючими компонентами.
Принцип роботи теплового насоса і чому варто вибрати саме його

З технічного боку тепловий насос – це система охолодження з механічним компресійним циклом, яку можна перемкнути на обігрів або охолодження простору. Теплові насоси – це свого роду теплоносії, які сприяють циркуляції повітря в залежності від сезону.

Принцип досить простий і зручний: такий тип насоса дозволяє використовувати зовнішнє повітря як для опалення будинку взимку, так і для його охолодження жарким літом.

Теплові насоси використовують схожу з кондиціонерами технологію охолодження будинку. Тепловий насос нічим не поступається кондиціонеру, а навіть навпаки: теплові насоси обіцяють найбільшу енергоефективність.

Перевага теплових насосів перед кондиціонерами полягає в тому, що тепловий насос також може обігрівати ваш будинок, а кондиціонер спрямований лише на охолодження. Тому, вибір стає очевидним на користь універсального теплового насоса.

Вибираючи теплові насоси – ви вибираєте щосезону комфорт. Команда NEW LINE ENERGY допоможе вирішити, чи підходить вам система з тепловим насосом і проконсультує з усіх виникаючих питань.

Тепловий насос – один з найбільш багатообіцяючих варіантів традиційного опалення та охолодження. Зберігайте природу і вибирайте надійний варіант насосів разом з NEW LINE ENERGY.