Завдяки новим можливостям і сучасним технологіям зростає і кількість різноманітних геліосистем. Для споживача нової можливістю зміни температур стали термосифонні системи. Такий вид систем цілком може замінити стандартні радіатори, теплові трубки, водяне охолодження і інші відомі пристрої управління температурою.

Як працюють термосифонні геліосистеми

Термосифонна гелиосистема – це пристрій керування температурою, яке використовує рушійні сили природної конвекції і теплопровідності. Таким чином система створює циклічний потік рідини з областей з високою температурою в області з низькою температурою і навпаки.

Термосифонна система працює через змінний тиск, що створюється різницею щільності при різних температурах. Цього тиску досить, щоб створити значний потік енергії. За допомогою чистої сонячної енергії термосифонна система здатна нагрівати воду в такий спосіб:

  1. Внутрішній колектор поглинає сонячну енергію і передає цю теплову енергію від сонця в воду.
  2. Нагрівання води знижує її щільність, змушуючи її підніматися по системі.
  3. Підкладка охолоджувача падає з протилежного боку петлі в колектор.

Термосифонні системи – це недорогі сонячні водонагрівачі, які постачають сонячну енергію для отримання гарячого водопостачання.

Водонагрівач термосифонного типу зазвичай складається з сонячного колектора; контролера і термостата, пов’язаних з датчиками температури, насоса і резервуара для води сонячної енергії з внутрішнім теплообмінником. Така конструкція забезпечує надійність і комфорт використання всієї системи.

Рекомендації по установці термосифонної системи

У термосифонних системах, що працюють без тиску, вода набирається самопливом. Тому такий вид системи необхідно встановлювати на даху будівлі. Термосифонні системи з тиском можуть підключатися до магістральної системи водопостачання та їх можливо встановити на будь-якому сонячному ділянці.

Наша команда рекомендує підбирати систему відповідно до потреб вашого будинку. Встановлювати систему краще на незатененние південній стороні. Важливо переконатися, що система кріплення на даху запобігає проникненню води і пошкодження конструкції даху.

І найголовніше – вибирайте надійну компанію, яка встановить систему без помилок, пригод і з гарантією. NEW LINE ENERGY – ваш вибір в світі ефективних рішень для зеленої енергії.