Вартість систем нагріву води

Всесезонна система нагрівання води 500 л

$
4360

Всесезонна система нагрівання води 200 л

$
2430

Сезонна система нагріву води 500 л

$
2300

Всесезонна система нагрівання води плоскі колектора 300 л

$
2190

Переваги всесезонних геліосистем цілком очевидно – їх використання можливе без обмежень і при будь-яких кліматичних умовах. Багатьом з нас подобається купатися в басейні спекотного літнього дня, але весною чи пізньою осінню це може виглядати не так вже спокусливо. Однак з всесезонной геліосистемою можна продовжити сезон, заощадити енергію і скоротити витрати.

Як працює всесезонна гелиосистема

Робота всесезонной системи хороша тим, що вона абсолютно незалежна від змін температури навколишнього середовища. Безперебійну роботу системи забезпечує незамерзаючий теплоносій. Всесезонна гелиосистема складається з:

Використовує сонячну енергію, який монтується з боку вулиці;
Теплообмінного накопичувального бака, який встановлюється всередині приміщення.
Чому всесезонні геліосистеми так популярні

Сонячні всесезонні системи – одні з найбільш екологічно чистих систем відновлюваної енергії. Сонячні системи опалення успішно продавалися в деяких регіонах ще до Другої світової війни, після якої ринок обвалився через конкуренцію з боку викопного палива.

Технічно більш складні колектори необхідні для використання сонячного тепла взимку і в перехідні періоди року. Або ж коли температура води повинна бути вище, ніж стандартна температура води в басейні. Всесезонні геліосистеми найбільш широко поширені через свою універсальність, їх часто використовують для нагріву води для побутових потреб і на додаток до інших систем опалення.

Все про переваги всесезонной геліосистеми

  1. Вигода. Використання всесезонной геліосистеми буде значно дешевше, ніж використання традиційних систем, що використовують електрику.
  2. Екологічність. Геліосистеми екологічно чисті і енергоефективні, тому ви також внесете свій внесок в захист навколишнього середовища.
  3. Довговічність і надійність. Сонячні енергетичні системи зазвичай служать до 20 років, а також працюють навіть в похмуру погоду.
  4. Надійне вкладення. Всі витрати на установку і зміст системи окупаються, адже гелиосистема відповідає за ваш комфорт і економить ваші кошти.

Не відмовляйте собі в цілорічному комфорті. Зверніться до фахівців нашої компанії для докладної консультації за доступними геліосистемам. NEW LINE ENERGY – це сучасні і екологічні рішення для вашого будинку.